כיתות לימוד

כיתות לימוד

תיכנון וביצוע קפדני של מתקני לימוד והדרכה

כיום כל מתקן לימוד בסיסי ומעלה חייב לאפשר התממשקות עם כמה שיותר אביזרים טכנולוגיים מדורות שונים לצורך הצגת חומרי הלימוד באופן חי וברור ככל האפשר לקהל, דרישה לא קלה בהתחשב בכמות הטכנולוגיות, הפורמטים וחיבורי הכבלים שעדיין נפוצים כיום.

עם זאת בכדי שלא לבזבז זמן כיתה יקר על תפעול המערכות על ידי מרצים המערכות חייבות להיות פשוטות ביותר לתפעול. פשטות זו מתקבלת בדרך כלל באמצעות שימוש בבקרי שליטה המפעילים שגרות הפעלה קבועות מראש על הרכיבים השונים כמו מקרן, מסך חשמלי, מערכות שמע וכו באמצעות המספר הקטן ביותר האפשרי של לחיצות על פקדים.

אנו משתמשים בציודים שונים לפי דרישות הפרויקט, חלק מהציודים מיובאים על ידנו דוגמת בקר המשלט המצוי בשימוש במאות מתקנים ומתפקד בהצלחה מרובה למתן פתרונות מגוונים.
גם במקרים של שימוש בציודים אחרים, אנו מקפידים כי כל התכנון, ההתקנות והתכנות של המערכות השונות מתבצע אצלנו ועל ידנו בלבד בלבד וכך באפשרותנו תמיד לתת מענה מיידי וממצה לכל תקלה אפשרית כמעט ללא תלות בגורם חיצוני.

מערכות התחברות אלחוטית Plug&Play לחדרי ישיבות וכיתות לימוד המאפשרות התחברות אלחוטית עם זיהוי מקור פעיל ממחשבים ומכשירים עם מערכות הפעלה Windows, Android, iOS  ללא צורך בהתקנת רכיבי תוכנה נוספים, תמיכה ב Miracast, Chromecast, AirPlay